הבלוג שלנו

עיצוב אפליקציה – 10 אפליקציות אנדרויד שאתם חייבים לנסות

עיצוב אפליקציה לתחזית מזג האויר

יש אפליקציות מוצלחות יותר ומעוצבות טוב יותר מהאפליקציה שמותקנת בדיפולט על המכשיר שלך. MORECAST היא האפליקציה האהובה ביותר כרגע בגלל שיש לה ממשק מסודר ומאורגן, עיצוב אפליקציה מוצלח, ולייאאוט פונקציונאלי מאוד. היא גם האפליקציה המתקדמת ביותר מסוגה בשוק כרגע. פיצ'רים כמו השוואת מזג אוןיר בין 2 ערים נתונות, מזג אויר מדויק והמלצות מזג אויר על מסלולים ספציפיים. MORECAST היא הדרך הטובה ביותר לבדוק את תנאי מזג האויר לפני שיוצאים מהבית, והכי מוצלח זה שהיא בחינם.

אפליקציה ללייף סטייל וכושר

גם אם אתה מעוניין לאבד כמה קילוגרמים, או להכניס קצת בריאות לחיים, האפליקציה 7 Minute Workout יכולה להיות המפתח לכניסה לחיים בריאים יותר ע"י אפליקציות אנדרויד. האפליקציה מתמקדת באימונים קצרים ואינטנסיביים, שעוזרים להורדה במשקל ושיפור סיבולת לב ריאה.

אפליקציה טובה ביותר לאנטי וירוס ואבטחה

יש דיון רב על אבטחה במערכות אנדרויד, אם יש אפליקציה שמספקת את הסחורה היא Mobile Security & Antivirus של חברת אבאסט. האפליקציה שומרת על מכשיר האנדרויד שלכם מהתקפות של מלוור ווירוסים. בנוסף יש באפליקציה מנגנון אנטי גניבה. עיצוב אפליקציה מוצלח.

הדפדפן המוצלח ביותר במכשירי אנדרויד

כמוצר של Google , כרום הוא דפדפן מושלם, ומכיוון שהוא מגיע מותקן מראש ברוב המכשירים הוא מוכר לציבור הרחב. כרום בטה בעינינו הוא פשוט דפדפן איכותי יותר. התקנת הדפדפן לא תזיק למכשיר שלכם ותשפר את העיצובים שלכם.

עיצוב אפליקצית הפודקאסט הטוב ביותר

Podcast & Radio Addict היא אפליקציה יפהפיה עם חווית משתמש מדהימה. האפליקציה ניתנת להורדה בחינם. ניתן דרכה להוריד פוסקאסטים ולסמן דירוים שאתם מעוניינים להאזין להם.  דרך שדה החיפוש של האפליקציה תוכלו לבדוק את הפודקאסטים הפופולאריים בעולם.

תגובות ( 0 )

    השאר תגובה

    כתובת המייל שלך לא תתפרסם. *