הבלוג שלנו

אתר רספונסיבי שעובד מושלם עם BOOTSTRAP

אתר רספונסיבי עם – Bootstrap היא שיטת העבודה הפופולארית ביותר היום לבניית אתרים ופלטפורמות. בפריימוורק המצוי הזה ניתן לייצר תוכן מותאם לרזולוציות מסך של סמארטפונים, טאבלטים, לפטופים ודסקטופים.

אתר רספונסיבי עם הפריימוורק מבית טויטר (שאגב כל המערכת של טויטר בנויה עליו) יצא לשוק כמערכת גרידים אופן סורס. כך שינתה לכל מפתחי הרשת (המעצבים) את הדרך שבה בנו אתרים רספונסיביים. כמו כן מתואמים לכל רזולוציות המסך האפשריות. שיטת גריד 12 הטורים של בוטסטרפ החלה בראשית דרכה כגריד שתוחם 4 קבוצות רזולוציה כלליות בעזרת מיכל שמשנה את גודלו בהתאם לרוחב המסך. עם איי פי איי פשוט שניתן להשתמש בו ואפילו מספר פיצ'רים כגון גלריית jQuery וטאבים שמתחלפים עם פייד, טופס התחברות מותאם מובייל ועוד.

ב- Bootstrap ישנם קבצי CSS שעברו מיניפיקציה ונוחים לשימוש, ניתן לקבל את אותם קבצים בגרסת LESS או SASS, ביחד עם המסמכים המקוריים. ניתן להוריד את הקבצים ב-2 דרכים, או בוטסטראפ שעבר קומפילציה, או קבצי מקור פתוחים. באתר של בוטסטראפ ניתן להכנס ולהגדיר את ה- CSS של הקבצים הניתנים. ע"י כך ליצור סקין לפריימוורק עוד לפני שמורידים את קבצי העבודה לאתר, מה שמקל על בניית אתר רספונסיבי.

באתר של בוטסטראפ ישנם גם דוגמאות של שימוש נכון בקומפוננטות ובסטיילים של בוטסטראפ לשירותכם. ניתן להוריד את הקבצים ולערוך אותם. כמו כן התפתחה קהילה שלמה מסביב לבניית אתר רספונסיבי עם בוטסטרפ. בנוסף ישנן גם פלטפורמות ואפליקציות ומפתחים ממגוון רחב של תחומים יצרו תוספים שמתבססים על ה- API של Bootstrap. עובדה זאת מספקת מרווח פיתוח גדול מאוד עם 0 באגים ותמיכה גדולה מאוד. כמו כן ישנה דוקומנטציה מסודרת של שיטות עבודה נכונות עם ה- API, כל מה שצריך לעשות כדי שהכל יעבוד זת התקנה של -2 קבצים וקופי פייסט של המארק-אפ. ע"י חוסך את הטרחה ואת בזבוז הזמן של פיתוח מ-0 של קומפוננטות.

לאחר פיתוח אינטנסיבי, בוטסטרפ שיחררו גרסה מתקדמת יותר שמכסה את כל רזולוציות המכשירים האפשריות. בנוסף היא גם מותאמת לכל הדפדפנים ומערכות ההפעלה, גרסה v3.3.7. בוטיק הדיגיל Cre8iva מציע ללקוחותיו בניית פלטפורמות, אתרים ואפליקציות רספונסיביים עם אופצייה לשימוש ב API של Bootstrap, שמגיע עם המלצות חמות.

לפרטים על עיצוב ובניית אתרים על מערכת Bootstrap ניתן לפנות ל- cre8iva@gmail.com

תגובות ( 0 )

    השאר תגובה

    כתובת המייל שלך לא תתפרסם. *