הבלוג שלנו

אתר וורדפרס – שאלות ותשובות | בניית אתר וורדפרס

אתר וורדפרס – כסטודיו לבניית אתרי וורדפרס אני על בסיס יום יומי מתבקש להציע למגוון לקוחותי מידע על מערכת בשם וורדפרס. מערכת לניהול תוכן זו היא הכי פופולארית בעולם, עם לקוחות גדולים כמו ג'נרל אלקטריק, הבית הלבן ועוד. ריכזתי את כל השאלות והתשובות למקום אחד. במידה ויהיו עוד שאלות אוסיף אותן למאמר זה. קריאה מהנה.

מהו אתר וורדפרס?

אתר וורדפרס בנוי ממערכת לניהול תוכן שמאפשרת בקלות ליצור אתרים עם תוכן דינאמי. וורדפרס היא מערכת שהוקמה בתחילה כמערכת בלוגים אך מכיוון שהתגלתה עם הזמן כמערכת אינטואיטיבית לשימוש הורחבו שימושיה גם לאתרים תדמיתיים , חנויות, אינדקסים.

מהם היתרונות לשימוש באתר וורדפרס?

וורדפרס היא מערכת קלה מאוד להתקנה והגדרה. יש בה שליטה מוחלטת על התוכן המוצג באתר. היא אינטואיטיבית ומהירה, ועם מעל ל-90٪ מאתרי הרשת בנויים על תשתיתה היא למעשה המערכת הפופולארית ביותר לבניית אתרים.

אתר וורדפרס – מהן התכונות הטובות ביותר?

וורדפרס מציגה סט כלים מוצלח מאוד ליצירת אתרים ייחודיים. היא נתמכת על ידי קהילה גדולה של מעצבים ומפתחים. מפתחים שמתמחים בבניית תוספים לוורדפרס מתחזקים ומעדכנים את התוספים, האדאונים, והוידג'טים על בסיס שוטף וגורמים לוורדפרס להישאר רלוונטית. פיתוח זה יכול להיות מותקן בקלות על גבי כל אתר וורדפרס והוא קוד פתוח.

מה אני יכול לעשות עם אתר וורדפרס?

וורדפרס מקלה על המשתמש בייצור מאמרים המכילים תמונות, טקסטים, וידאו, קישורים וכל תוכן אחר. אפשר לשנות הסטייל והמראה של האתרים כי ישנן אינספור תבניות בשוק מתחילות ממחירים שוים לכל כיס. תבניות אלו יכולות להשתנות ולהתאים לצרכיכם בכל צורה שתחשבו עליה.

מי הם מקימי וורדפרס?

המייסדים של וורדפרס הם מט מולנווג ומייק ליטל.

באיזו שנה יצאה וורדפרס לראשונה?

וורדפרס שוחררה לראשונה ב 27 למאי 2003.

מדוע ישנם שני אתרים? WordPress.com ו- WordPress.org?

WordPress.org נותן לך אפשרות להוריד התקנה של וורדפרס כדי להתקין עצמאית על שרת שתבחר. WordPress.com למעשה מערכת בלוגים שנותנת לך בקלות לפתוח בלוג ולאחסן אותו באויר. השירותים הם חינמיים בשני האתרים ופתוים לקהל הרחב.

האם אני צריך לדעת לפתח בשפת Php כדי להשתמש בוורדפרס?

וורדפרס יכולה להיות מתופעלת ממשק הניהול שלה מבלי לשנות תוכן Php בצורה ישירה. הפעמים היחידות שבעל אתר חייב לשנות את דפי האתר הן כדי להכניס קוד שנדרש כדי להפעיל תוספי וורדפרס, למרות שרובם פועלים לאחר התקנה. במידה ויתבקש להכניס כמה שורות קוד בעת התקנת תוסף, בדרך כלל מקימי התוסף יכתבו הוראות מסודרות איך לשתול את הקוד הנדרש.

תגובות ( 0 )

    השאר תגובה

    כתובת המייל שלך לא תתפרסם. *